Det är vi som jobbar på Byggnadsfirma Lundberg & Carlsson AB

Simon Granlinger
VD/projektering/kalkyl

0708-960271
simon@locab.se

 

Andreas Hjelmqvist
Arbetsledare/projektering/kalkyl

0708-960272
andreas@locab.se

 

Kristoffer
Arbetsledare

072-8973649
kristoffer@locab.se

 

 

Rickard
Arbetsledare

072-8973648
rickard@locab.se

 

 

Dennis
Arbetsledare

076-8954196
dennis@locab.se

 

 

Jacob
Arbetsledare

076-8560115
jacob@locab.se

 

 

Niklas
Arbetsledare

073-3960222
niklas@locab.se

 

 

Jonatan
Snickare

Rickard
Snickare

Gustav
Snickare

Sebastian
Snickare

Casper
Snickare

Therése
Ekonomi/administration

070-2500075
therese@locab.se

 

 

 

Följ oss gärna via

Besök gärna vår Facebook-sida!
Besök gärna vår Facebook-sida!
Besök gärna vår Intagram-sida!

Kontaktpersoner

Simon Granlinger
simon@locab.se
0708-960271

Andreas Hjälmkvist
andreas@locab.se
0708-960272

Kyrkogatan 3
570 21 Malmbäck
Org. nr: 5561080796